| inevitable a întrebat:

Am nevoie de niste informatii despre animalele carnivore teritoriale(care sunt animalele carnivore teritoariale etc), Si un model de a incepe o prezentare in fata clasei... Help me pls cu ce puteti!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tu vezi-ti de treaba ta cu scoala ca aici la teme nu ajuta nimeni macar iti zic asta sa stii de nimeni nu raspunde

| lorenalupu02 a răspuns:

Animalele carnvore sunt niste animale care se hranesc numai cu carne.Ele se mananca intre ele, vaneaza, si in special isi impart prada care au vanat-o!