| Adryann59 a întrebat:

Am nevoie de niste mesaje pentru sfarsitul clasei a 8-a ca sa scriu pe tricou. Imi dati voi cateva?

Răspuns Câştigător
| Emena a răspuns:

- Chiar daca as putea, nimic nu as schimba. Nimic din 8 ani de zile n-as schimba.
-Am impartit aceeasi clasa. Am avut si reusite, dar acum tot ce avem sunt doar cai diferite!
-Am ajuns acum,aici, suntem la final de drum. Iata ca a trecut repede si acest an nebun
-Si o sa fie clasa goala in clipa despartirii, vom pleca pe drumuri separate, fiecare în alta parte.
-Stiti? Au fost cei mai frumosi ani, generala mi-a lasat un semn, niste prieteni si niste amintiri pastrate in sufletul meu.
-Opt ani colegi de scoala, unde atatea am invatat, dar cand ramane clasa goala, un gol in suflet ne-ati lasat!
-Amintirile raman, indiferent de ce-ar urma!

1 răspuns:
| Piuliță a răspuns:

1.Pentru 4 ani impreuna,plini de bucurii, tristeti, si note proaste. Sper ca nu ne vom uita unii pe altii.
2.Pentru colegii mei sper sa nu uitam momentele frumos petrecute on cei patru ani.Si sa nu se schimbe prea multe.Sa ne amintim cu drag ce faceam in ani ce au trecut, lucruri bune dar si lucruri rele.