| Barbie69 a întrebat:

Am nevoie de niste vitamine pentru rezistenta la efort si pentru multa energie Deoarece urmeaza sa sunstin o proba sportiva foarte solicitanta. Ce imi recomandati?

1 răspuns:
| Fabian88 a răspuns:

Ai putea sa te duci la o sala de Gym si sa iei ceva proteine care nu iti fac rau, doar alimenteaza sistemul si completeaza cu aditiv proteic ceea ce ai nevoie in organism si muschi pentru a avea eficienta dorita. Plus incearca sa ai o dieta sanatoasa. Bafta la proba sportiva.