| LiveWhileWereYoung a întrebat:

Am nevoie de o idee... Vreau sa-i fac celui mai bun prieten un desen pentru ziua lui doar ca nu stiu cu ce anume...
P.S. Nu am de gand sa ii fac un autoportret caci lui ii plac mai mult peisajele.
Astep idei. Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

Ce-ar fi sa desenezi locul unde v-ati cunoscut? Sau un loc care sa-i aduca aminte de prietenia voastrahappy

| OldSoul a răspuns:

Un apus de soare, pe malul mari voi stand jos, sau alegi tu cum, eventual sa se vada corpul vostru negru...
Ca idee http://favim.com/......-46965.jpg

| robertandrei0001 a răspuns:

Pei gandeste-te ce ii place, dacă ii place la munte, încearcă un peisaj montan cu niște lupi, un rau, un peisaj de noapte, dacă ii place la mare, un răsărit de soare sau un clar de luna care se oglindește în marehappy. Sper sa te ajute. Bafta! Funda plshappy