| teomili a întrebat:

Am nevoie de o parere mi-am cumparat un SAMSUNG GALAXY Y. Credati ca a fost o alegere buna?

4 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Raport calitate pret e o alegere buna. Ai insa grija de elhappy

| emag a răspuns:

Sincer, nu neaparat, o sa te omoare touch-ul la mesaje, eu cel putin asa pateam, are literele prea mici si prea apropiate, in rest e un telefon bun, elegant, important e sa-ti placa tie happy eu l-am schimbat, mi-am luat un Samsung gt b3410 are si touch si butoane separate. Sper sa te descurci si sa ai grija de el happy

Răspuns utilizator avertizat