| Elyza_8716 a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor de la un timp internetul meu merge foarte greu si siteul youtube merge un pic si dupa se blocheaza si arata ca incarca ce sa fac care ma poate ajuta si pe mine.Multumesc scuze categoria

1 răspuns:
| cosmin21 a răspuns:

1.reinstaleaza windows(asta daca il ai instalat demult, cu cel putin 7-10 luni in urma, e posibil sa ai multi virusi).
2.suna la cel care ti-a instalat netu, probabil conexiunea e de vina.
3. posibil sa nu ai driverul de la placa video instalata( sau s-a dezinstalat pe parcurs).
4. daca nimic din astea nu merg cumparati alt pc, probabil e prea vechi.