| Ruines a întrebat:

Salut, imi merge groazniic internetul, dureaza juma de ora sa se incarce un film de 40 de minute, filmuletele de pe youtube se blocheaza mereu si paginile de net se incarca foarte foarte greu. Inainte nu imi mergea chiar asa, insa nu stiu ce s-a intamplat... putin ajutor?

6 răspunsuri:
| Cristi_8211 a răspuns:

Asa am patit si eu, ia CCleaner si sterge fisierele temporale cu el, sa vezi ce repede merge

| aladeieri a răspuns:

Sal, trebuie Formatat(si mie mi se mai intampla il formatez si merge bine)

Răspuns utilizator avertizat
| aladeieri a răspuns (pentru Ruines):

Instalezi windows'u

| Vlad_Nichita_1998 a răspuns:

Da ori cum a zis cristi ori ai un calculator cu RAM putin si atunci rata de descarcare si spatiu e mica ca eu n-am patit asa ceva pe laptop da pe pc da

Răspuns utilizator avertizat