| Magnific a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor in legatura cu BarnBuddy Hi5. deci cand intru la un prieten la ferma lui si ai elimin gandaci sau ai ud floriile imi zice in romana in mesajul ala ce apare cand dau. ex: (mersi dau un suc) sau (nu era nevoie). etc cum fac sa imi scriu si eu ce vreau sa apara cand cineva ma juta la ferma.

Răspuns Câştigător
| Deniisze a răspuns:

Bună!
Din păcate, nu se mai pot schimba aceste mesaje.
Eu am apucat să le schimb de dinaintea schimbărlor(înainte de a băga animale, flori, etc)
numai pe facebook se mai pot schimba. Dai sus la preferences. Dar pe hi5 nu se mai schimbă, au rămas acelea pe care ţi le dă jocul.
Baftă la joc si sărbători fericite!

2 răspunsuri:
| Deniisze a răspuns:

MErsi la fel!

| Magnific explică:

Am inteles.Asta este.Sarbatori Fericite