| anonim_4396 a întrebat:

AM NEVOIE DE RASPUNS URGENT!
Sora mea este in Spania dar este minora si a avut procura dar pe care a pierdut-o,si trebuie sa venim acasa urgent, nu mai au timp parintii sa faca alta, intrebarea este poate trece fara procura la vama sau o intoarce inapoi sau ce se intampla?

Răspuns Câştigător
| Lola05 a răspuns:

Bună! Din păcate nu te pot ajuta cu un răspuns, ci cu o sugestie. Reeditează și repostează întrebarea aceasta în categoria "Legislație", pentru că acolo intră persoane care se pricep la legi și probleme din astea, cum ar fi Ioandelasal. In plus, dupa ce ai postat intrebarea, nu mai scrie explicatii sub ea ca raspuns, pentru ca utilizatorilor le va aparea ca ai deja un raspuns si probabil ca nu vor mai intra sa iti scrie.
Îți doresc să afli cât mai repede răspunsul!

1 răspuns:
| Faranume1111 a răspuns:

Parinti sunt amandoi in Romania.