| Vasilina a întrebat:

Am nevoie de statusuri de tristete, ca m-am plictisit de iubitul meu etcbig grinlaughing
fundahappy

2 răspunsuri:
| pYsSyK a răspuns:

Ne-am indragostit ca dracu tu de mine eu de altu

Nu'ti Spun Ca Altele: " TE ROG NU MA UITA "... Eu Iti Spun: " UITA'MA DE VEI PUTEA

Atac frontaL.verbaL.de oriCE feL.calc in picioare orice SufletzeL.nu se meriTa sa aSculti nimiQ.tOti au intereSe.asTa ziC. #

Multi spun ca`s prea distanta, complicata si-am o inima de piatra! In inima mea e loc pentru fiecare, dar niciodata in parti egale; x

Ma Gandesc La Ce Nu E Permis, La Ce e Interzis La Ceea Ce Numesc EU Vis

Stiu ce vrei stiu ce`ti trece prin cap Dar nu intelegi? sunt un vis ocupat

Nu sunt tipul/a sa am inima distrusa pentru ca nu mi`o las deschisa nu ma raneste sa spun adio relatsiile nu ajung adanc in mine`niciodata nu dau totul in iubire

Stiu sa te ranesc.Stiu sa te iubesc :X nu te juca Stii bine ca pot trisa...:X

Fiekre seara e speciala! oricum e plin de atractii, Iar daca nu vii tu, nu`i nimic! Vin altii

M-am simtit singura intre o mie de persoane doar pentru ca imi lipsea o singura persoana chiar daca uneori aripile sunt frante, am invatat sa ma ridic si sa iubesc din nou!

Nu plec capu’ nici de-al dracu’, ce-o fi sa fie

Te´;|| doare s´ vezi :* ca nu-mi ´ Pasa Sii iti Zic ´ merew.':*. Nu mai Conteaza ´ Lasa! "

;* Iti;> pre. Rau;* ca ' mai cun0scut;> ';* sti;* ce Puiucc... mi ' se rupe;* d tine' si de;* Parerile;* Tale´ d rau';* Stai j0s!"

Acuma ´ `cauti mel0di´ sa-ti;* aminteasca' d` noi´ :*. Iti' pare rauu, shw';* mie, da nu t` mai vreau inapoi;*

Nici nu` stii` ce`a fost in sufletuu` meuu`, da nici nu` mai conteaza. Sh cand 0 sa-ti dai seama, s` ramai cu prietenii` tai sh cu 0rg0liuu` tauu`! K nu` m` mai intereseaza`! :*

"• Duci ´ un cap ´ pe Umeri ´ Da Capul nu´ Te duce ´ Ca tz-i-am Intins un Deget ´ :* Doar ca ´ sa ai Tu Ce suge ´

. Esti tu.Dar mai bine nu ai fi.Sunt eu.Mai bine nu te-as iubi.Noi.Raamasite dn doi.Voi.Niciodata nu veti putea fi ca noi.Si te voi iubi Pana soarele va rasari.Te voi saruta.Stiu ca n`as putea.te-as imbratisa Te rog Mai apari o data in calea mea

Spune-i Spune-i cand ai sa-l vezi ca sunt fericita ca mi-e bine ca trecutul e doar o amintire spune-i spune-i ce crezi ca nu-mi gasesc in viata niciun drum, K plang de dorul lui.Si viitorul e ca un fum de la plecarea lui dar spune-i ca ti-am zis toate astea printre lacrimi

Cu indiferenta ta. m`ai facut mai tare. Acum nu`ti convine dar incet. incet. calc pe urmele tale. Si abia acum vezi si tu ca indiferenta doare.

N`ai sa mai gasesti una ca mine. N`am sa mai iubesc unu` ca tine. xD. Degeaba incerci sa schimbi ceva Te doare. ramai doar o E r o a r e. >:

funda?happy

| ada_2948 a răspuns:

,,ce frumosi sunt ochii tai albastri-daca ii are asalaughing-cand pictez totul in megru,,
,,nu conteaza cat ma complimentezi, atat timp cat ma minti frumos,,
,, life hates me, and i hate u, that means that life hates u too,,
Pai...stiu ca suna mai mult a emo, dar mie mi-au placuttongue:*