| Adynutza3940 a întrebat:

Am nevoie de un mesaj lung si emotionant pentru diriga de ziua ei! Nu am cea mai mica idee ce sa scriu.Multumesc frumos

Răspuns Câştigător
| npx770 a răspuns:

Draga,doamna Diriginta
Tu esti ca o mama pentru noi, pentru mine...Si as vrea sa iti urez multa sanatate.Ai avut grija de noi,ne-ai ajutat, ne inveti multe lucruri in fiecare zi.Dar mai presus de toate, ne iubesti...Iar noi, la randul nostru, simtim la fel pentru tine.La multi ani!

Nu stiu ce parere ai, dar poate macar te inspiri...

1 răspuns:
| MskDesign a răspuns:

Diriginta unei clase, este precum o mama.Cred ca un mesaj simplu, ceva de genul "Multumesc pentru educatia data si un sincer La Multi Ani" ar fi un punct lovit, punct ochit.