| Predoi_Flori_Mihaela_1995 a întrebat:

Bună maine varul meu face 18 ani si as vrea si eu un mesaj lung si emoționant pentru el. Va rog frumos cat mai repede ❤????

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ok, dar la final sa semnezi: comunitatea TPU ca mie atat mi-a pasat cat sa nu stau 5 minute sa incerc sa-ti scriu ceva

| Violleta2022 a răspuns:

In primul rand, aici nu se face comanda de poezii, mesaje si alte creeatii! Pune manuta singur si concepe-ti ceea ce vrei si ai nevoie!

In al doilea rand, nu-i nvoie sa te obosesti nici tu cu un mesaj lung pentru un tanar de 18 ani, ca baiatul nu are rabdare sa-i citesti tu o poveste, ci un simplu "la multi ani vere!" isi face treaba.

| Clorox a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu prea se mai face nimic ''din suflet'' in zilele astea, toti vor de'a gata de pe un site. S-a dus naibii generatia asta.

| SilentRain a răspuns:

La multi,multi,multi,multi,multi multi,multi,multi,multi,multi
multi,multi,multi,multi,multi multi,multi,multi,multi,multi
multi,multi,multi,multi,multi multi,multi,multi,multi,multi multi,multi,multi,multi,multi multi,multi,multi,multi,multi multi,multi,multi,multi,multi multi,multi,multi,multi,multi multi,multi,multi,multi,multi multi,multi,multi,multi,multi multi,multi,multi,multi,multi multi, multi, multi, multi, multi ani!