| ღSคภ๔яค a întrebat:

Am nevoie de putin ajutorbig grin.Vinerea asta e ziua de nastere a celei mai bune prietene si am nevoie de un mesaj emotionanthappy. Adica ceva special..pe net gasesc mesaje simple si in afara de asta eu nu ma pricep sa compun...Help?^.^

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AndrrreaDeea a răspuns:

Eu zic ca e mult mai bine daca ai scrie ceva din sufletul tau si nu gasit pe net. Desi nu te pricepi foarte bine la scris ai putea incerca sa scrii tu cateva idei, ceva legat si de amintirile pe care le aveti impreuna.