| Alexandra1807 a întrebat:

Am nevoie de un sfat! Am avut o relatie in aprilie de scurta durata cu un baiat foarte dragut si diferit de toti cei pe care i-am intalniit pana acum, dar am ramas foarte buni prieteni.Sentimentele pentru el inca mai existau dar el nu stia nimic.In aceasta seara m-am intalnit cu el intamplator si a fost foarte ciudat pentru ca am simtit ceva deosebit si inima a inceput sa-mi bata foarte tare.Nu stiam ca sentimentele pentru el sunt atat de puternice pana acum.Ma gandesc mereu la el, dar nu stiu ce sa fac...

Răspuns Câştigător
| GigiPeFrontiera a răspuns:

Eu sunt baiat, asa ca te-as putea ajuta! happy Din ce ai scris tu, mi se pare ca esti putin cam timida...Nu lasa acest "defect" de al tau sa stea intre voi! Ia-ti inima in dinti si spune-i ce simti! big grin Si, doar optional zic: Nu o fa decat face-to-face, nu prin intermediul electronicelor laughing

| Alexandra1807 explică (pentru GigiPeFrontiera):

Mulţumesc mult! Chiar mi-ai fost de mare ajutor!

1 răspuns: