| SuperGirl8 a întrebat:

Am nevoie de VOI`! Ajutati o biata >fata`sad-- Dati si voi un vot pentru o fata saraca.:3 va rog? Intrati pe voxmontis.info/? cat=57... dati in dreapta si la Concurs Poezie VOX Montis >- Votati Scoala Nr.1 Lupeni- Poezie si alege Franciska Szekely` Ms mult` Pentru o prietena de familie care merita un trai mai bun.Va rog mersi`:*

Răspuns Câştigător
| Johnny_6115 a răspuns:

Gata happy (mersi pentru aceasta opornitate si eu vreau sa ajut pe cei care nu sunt asa norocosi sad) E bine ca ea e pe primul loc. Sper sa castige.