| eualexandra321 a întrebat:

AM NEVOIE DE VOI! Ziceti-mi semne pe care mi le da un baiat daca ma place! Si serios! se uita la mine cu coada ochiului, se aranjeaza se izoleaza de grup cateodata si are un ton al vocii ciudat. Daca ma place si eu il plac de ce nu are curaj sa intre in vorba cu mine? Si eu sunt rusinoasa poate fi si el? e cam smecheras el asalaughing

Răspuns Câştigător
| Fiona232 a răspuns:

Cred ca te place dar e prea timid sa tio spuna. Incearca sa faci in asa fel incat sa ramaneti singuri si poate va avea curaj sa iti spuna ce simte

2 răspunsuri:
| oOSaritaOo a răspuns:

Poţi pune pe un băiat să vorbească cu el să vadă dacă îi place de tine. happy

| denidenitare a răspuns:

Nu trebuie sa te ascunzi de el spune-i ca il placi sau uite stii cum insealal cu un alt baiat ca sigur iti va spune ca te iubeste cand e prin preajma prefate ca te-a sunat celalat iubit sau ca te scoate la pizza