| anonim1976 a întrebat:

Am nevoie mare de ajutor...

Am cumparat adidasi de pe Facebook si dupa am rugat sa ii schimbe, recunosc ca i-am purtat o zi dupa i-am pus in cutie, dupa o saptamana a spus ca poate sa imi primita altii dupa ce ii trimit poza cu talpa, i-am trimsi dupa a fost de acord, iar acum i-a vazut si a spus ca maine vine el ca sa ii dau cat au costat adidasii iar eu nu am banii respectivi. a spus ca nu il intereseaza si daca nu ii dau banii imi ia adidasii din picioare si ma si bate...

ce pot sa fac?

Help sad

Răspuns Câştigător
| Bobby711 a răspuns:

Ii spui ca te doare in pla trebuia sa i verifice inainte sa i ia. Oh no buhuh m-a amenintat ca ma bate lasa l sa vina daca vrea cine crede ca e? Acum daca nu esti in stare sa i rupi picioarele daca e nevoie cred ca ai si tu telefon sa suni la politie