| Skia a întrebat:

Am nevoie neaparat de ajutor, eu am probleme mari cand e sa vina perioada de ciclu. durerile sunt insuportabile in primele zile si daca la examen o sa vina atunci si o sa ma apuce niste dureri de o sa-mi vina sa ma tavalesc si sa urlu ca de obicei ce ma fac? nu cred ca oricine are dureri atat de mari cum am eu, si nu stiu ce sa fac deoarece am luat toate pastilele posibile si credeti-ma ca n-au efect in primele zile T.T;(( cum o sa ma concemtrez eu la lucrari si teze si examene importante asa? am fost si la spital si nu s-a gasit nimic neobisnuit...

1 răspuns:
| pisciutza19 a răspuns:

Mai du-te si la alti doctori? Iei pastile in fiecare zi? Scrie si tu pe google pastile pentru dureri menstruale o sa iti dea acolo tot felul de medicamente.