| no name a întrebat:

Am nevoie neaparat de un raspuns cu ce imi dau vopseaua de par de pe maini joscrying(... m-am vopsit cu vopsea neagra in cap si din greseala mi-am bagat mana si acum is neagra pe mana si nu stiu cu ce merege? imi ziceti va rogg

Răspuns Câştigător
| cami_5314 a răspuns:

Incearca sa te freci cu un prosop mai aspru si cu suc de lamaie. Dupa asta te speli cu sapun si in timp ce ai spuma pe maini te freci si cu o lingurita de malai. Limpezesti bine, si dai cu crema.
bafta

7 răspunsuri:
| sexychick_4075 a răspuns:

Otet e cel mai bun.Si data vitoare vopsestete la coafor.

| candycarrie a răspuns:

Si cu scrum de tigara merge jos vopseaua:d pui pe o vata usor umezita si freci pe locul in care ai vopsea, poate fi si pe frunte si pe mana sau whateverbig grin

| MiReLa_3183 a răspuns:

Incearca cu sare de lamaie, asa am auzit, si cand te mai vopsesti foloseste o crema hidratanta pe care sa o aplici in jurul fruntii, langa urchi ca sa eviti sa se lipeasca vopseaua de piele ...si foloseste manusi cand vrei sa mai pui mana pe parul plinnnn de vopseahee heehee heehee hee

| martutza a răspuns:

Incearca cu otet, clor, alcool vanish; bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sare de lamaiewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca cu scrum de tigare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca cu solutie pentru facut parul permanent, sigur iese.