| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie urgent de o adresa unde se poate face avort dupa 4 luni.Va rog e uegent

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu se poate face avort dupa 4 luni nicaieri in lume. E periculos pentru mama (de fapt e nevoie de cezariana, nu de avort la varsta asta a sarcinii). In plus, copilasul e mare, format, daca il scoti prin cezariana el traieste si trebuie apoi sa-l lasi sa moara cu sange rece. Cati nebuni crezi tu ca sunt atat de sadici pe lumea asta? E totusi un bebelus nevinovat.

| covexrobu a răspuns:

De ce ai stat pana la varsta asta? Nu puteai sa mergi acum o luna? de acum nu prea poti face multe din pacate.

| amalyutza a răspuns:

Nu prea credsadsad. uf cum nu ti-ai dat seama mai repedesad? eventual daca tot vrei sa scapi de sarcina...intrebare mai multi doctori.sunt care mai fac.bafta si sper sa reusesti:*

| piticutz a răspuns:

Eu nu cred ca sti ce inseamna avort. Scrie pe youtube :avort si da pe al doilea video care iti apare. Dupa ce vezi gandeste-te bine pe cine vrei sa omori sau daca merita sa iti faci rau si tie si copilului. P. S nu cred ca gasesti un doctor atat de ...incat sa omoare pe cineva doar daca e un obsedat de bani.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, nu se poate. sad

| geta_1120 a răspuns:

Nu se poate la 4 luni sa faci avort nici daca te duci la praga