| Dyanes a întrebat:

Am nevoie urgent de o parere.
M-am desp de iubit si el s-a afisat cu alta fata,acum imi trimite cereri de la un joc top eleven fotbal,ceva de genul. cat am fost impreuna nu mi-a trm niciodata cereri de jocuri sau ceva. ce parere aveti? vreau o parere cat mai detaliata. si gandita! va rog.
aaa,si imi mai da si like-uri, dar nu ma cauta DELOC!

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Își vezi de treaba ta, nu-l mai bagi în seamă nici în viața reală și nici pe internet.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmmm..eu cred ca inca te place.dar vrea sa fie orgolios..si asteapta sa faci tu primul pas... si trimite cereri si like-uri sa-ti dai seama ca este pe facebook si ca vrea sa vorbesti cu el..sa-l saluti! asa ca te sfatuiesc sa.i zici macar un "Buna"... daca mai tii la el! sper ca te-am ajutat! FUNDA happy

| Dyanes explică (pentru anonim_4396):

Pai si... eu i-am dat acum niste like uri dar niciun semn! happy

| bitzu07 a răspuns:

Cererile de jocuri nu inseamna nimic, iar like-urile pot fi numai din amabilitate.Cred ca inca il placi si ar trebui sa intrii in vorba cu el...nu ai nimic de pierdut.