| davidutzu12 a întrebat:

Am nevoie urgent! funda! Deci mi-am rupt degetul mic de la picior in tocul usii si mi s-a invinetit si putin degetu dar si unghia si sa si umflat, l-am dat cu un unguent si l-am infasurat bine de celelalte degete caci era dat oarecum peste cap crying nu stiu ce sa fac crying sa merg la spital?

Răspuns Câştigător
| inimadeciocolata a răspuns:

Neaparat trebuie sa mergi la spital ca poate este o intorsa sau este rupt

2 răspunsuri:
| eucumine010 a răspuns:

Du-te la spital, e posibil sa fie doar o fractura.

| pisymik a răspuns:

Si eu am patit exact acelasi lucrubig grinu-te la spital fa o radiografie, o sa iti puna piciorul in ghips 1 saptamana(nu-ti fie frica)Daca e invinetit si tot ce ai zis tu acolo du-te cat mai repede la spital...Pentru ca se poate inflama si daca stai mai mult de 1 saptamana cu el asa, va fi mai mult decat rau! FUNDA!