| Giada a întrebat:

Am nevoie urgent sa-mi spuna cineva cum se pornesc stergatoarele la un Opel Astra....Stiu ca din partea dreapta a volanului, dar nu-mi amintesc daca trebuie sa dau in sus sau in jos.

Multumesc anticipat. happy
Scuzati categoria, dar e urgent.

3 răspunsuri:
| LordCroft a răspuns:

Si nu ar fi mai usor sa incerci ambele variante decat sa astepti un raspuns?winking

| Giada explică (pentru LordCroft):

Nu am masina. Asa ca nu am cum sa incerc. straight face E vorba ca mi-a spus instructorul ce si cum, dar am uitat. De aceea am pus intrebarea.

Daca nu stii mai bine te-ai abtine sa raspunzi. Ca nu ma ajuti deloc.winking

| LordCroft a răspuns (pentru Giada):

Frate daca esti in scoala de soferi arunci inseamna ca atunci cand faci conducere ai in dreapta in masina un tip care iti raspunde la orice intrebare ca de aia este instructor. ai priceput?winking