| OmuFoarfeca a întrebat:

Am nevoie urgenta de voi, la contul mai vechi de yahoo am o poza cu cainele meu dar nu mai am poza pe telefon deoarece am sters tot din el iar poza nu mai este nici pe calculator dar surprinzator a ramas la imaginea de la yahoo stie cineva cum o pot copia in calculator va rog mult?!? Raspunsul corect primeste funda!

Răspuns Câştigător
| samegirl a răspuns:

Intra la My Computer. C: (sau unde e Windowsul instalat) \Program Files\Yahoo!\Messenger\Profiles\(folder id respectiv)\My Icons.