| MihaiMihaila a întrebat:

Buna ziua!

Am o problema in legatura cu un cont steam. Imi cere un cod deoarece m-am conectat de la alt calculator (cel vechi e mort). Faza dura e ca, codul il gasesc pe mail. Cand bag acolo la yahoo mail totul bine si frumos. Cand dau autentificare ma duce in alta fereastra care spune: Contul tau a fost sters pentru inactivitate, sau ceva de genul.

Ajutati-ma va rog, dau funda. Pe steam aveam 4-5 jocuri cumparate.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PAi contul s-a sters deoarece erai inactiv, adica nu intrai pe el. Acum trebuie sa iti iei alt steam

| MihaiMihaila explică (pentru anonim_4396):

Nu contul de steam. Contul de e-mail. Dar am rezolvat cu un cont mai nou, intrebari de securitate si mesaje cu coduri happy Multumesc oricum pentru ajutor.

| anonim_4396 a răspuns (pentru MihaiMihaila):

Nu ai pentru ce