| alinaella a întrebat:

Vrea cineva sa cumpere manuale/carti? am asa. pentru mai multe detalii lasati mesaj happy

1.Desen tehnic, clasa a 9a, Editura Economica, autori:Aureliu Turcanu, Aurelian Chivu, Daniela Cioana, Emil-Vasile Turcanu.

2.Biologie,calasa a 12a, Editura Gimnasium, autori:Stelica Ene, Gheorghita Sandu, Gabriela Brebenel, Emilia Elena Iancu.

3.Limba si literatura romana, clasa a 12 a, Editura Art, autori:Adrian Costache, Florin Ionita, M.N.Lascar,Adrian Savoiu.

4.Bacul pe intelesul eleviilor, Editura: art akademos, autori:Monica Cazacu, Ioana Hristescu, Adina Papazi, Melania Popescu, Georgeta David.

5.Istorie -sinteze de teorie si teste pentru bacalaureat, Editura Niculescu, autori :Magda Stan, Cristian Vornicu.

6.Istorie,clasa a 11 a, Editura:Corint, autori:Ioan Ciuperca, V.Cristian,Elena Cozma

7.Limba franceza, calsa a 11 a, Editura Corint, autoribig grinoina Groza, Gina Belabed, Claudia Dobre, Diana Ionescu.

8.Limba si literatura romana -pentru elevii de liceu, casa a 11 a, Editura Badea and professional consulting, autor:mariana badea

9.Limba si literatura romana, calsa a 11 a, Editura:art, autori:Adrian Costache, Florin Ionita, M.N.Lascar,Adrian Savoiu.

10.Matematica,calsa a 11 a, Editura:Books, autori:Marius Burtea, Georgeta Burtea.

9 răspunsuri:
| adrian062 a răspuns:

Nr. 9... Cea de romana de la editura art clasa a XI-a o mai ai, m-ar interesa! Si de unde esti? O poti trimite prin posta? A si in primul rand cu cat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine ma intereseaza neaparat cea de clasa a 11 a de istorie

| ShaneL a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma intereseaza manualul de limba franceza clasa 11! lasa-mi o adresa de mail sa vorbim!

| lyza01 a răspuns:

Buna. Ce pret are cartea de istorie cls a 11 a? mersi.

| tunetu a răspuns:

Da. Da- mi nr de telefon!

| tunetu a răspuns:

3.Limba si literatura romana, clasa a 12 a,Editura Art,autori:Adrian Costache, Florin Ionita, M.N.Lascar,Adrian Savoiu.

| Vasile_Bejenar_1961 a răspuns:

Mai ai cartea: Limba si literatura romana, calsa a 11 a, Editura:art, autori:Adrian Costache, Florin Ionita, M.N.Lascar,Adrian Savoiu? Vreau s-o cumpar.

| egabi a răspuns:

Buna ziua.

Ma intereseaza si pe mine un manual 3.Limba si literatura romana, clasa a 12 a,Editura Art,autori:Adrian Costache, Florin Ionita, M.N.Lascar,Adrian Savoiu.

Tel: 0728985076 Gabi

| Dofilip a răspuns:

Da. as dori 9.Limba si literatura romana, calsa a 11 a, Editura:art, autori:Adrian Costache, Florin Ionita, M.N.Lascar,Adrian Savoiu. ma poti contacta pe dorelfilip1@gmail.com?