| Alllllexandra a întrebat:

Am niste pantaloni roz si,nu stiu cum,s'au patat cu pix sau nu stiu sigur ce e. vopsea albastra de pe bancathinking dar mai mult pare a fi pix.I'am spalat in masina de spalat si nu se duceecrying((.Cu ce sa dau ca sa se duca? Toti zic ca nu am cu ce sa dau, ca nu se mai duce dar vreau sa mai port pantaloniicrying((Va rogpuppy dog eyes

1 răspuns:
| Larryyyyy a răspuns:

Poi poti sa incerci sa ii pui in apa cu clor happy sa ii lasi o ora-doua, numai ca e posibil sa ti se inalbeasca pantalonii sad