| AnykaGirl a întrebat:

Am la scoala un ziar la scolii.as vrea si eu sa scriu ceva... doar ca nu prea stiu despre ce. puteti sa imi dati niste idei? FUNDA

3 răspunsuri:
| William a răspuns:

Poti sa scrii ce vrei ca oricum nu il citeste nimeni.

| IndiferentXD a răspuns:

Potii sa scrii articole despre muzica, moda, educatie, despre scoala, despre animale, bancuri, glume, ''barfe''(zvonuri ce circula prin scoala)!

| Accero a răspuns:

Ok,bancuri,muzica,moda? bancurile sunt ok intr-un colt, dar muzica si moda? p bune acum,fiecare are stilul propriu de muzica si vestimentatie...pot fi rockeri,rapperi, hip-hopperi, pop-look, simple, original ect.moda-muzica.Cat despre educatie, animale si barfe? 1) nu ar fi aprobata faza cu barfele nu sunteti cancanul, 2 stim ca avem animale in educatie nu mai trebuie sa apara prin ziare si 3 ..incearca sa scrii despre punctele de "reper" ale scolii, ce performante vrea sa atinga ca scoala nu ca elevi separati, ci ca un tot unitar... asta ar provoca un fel de revolutie si ti-ar venii idei pe banda big grin