| Miha1308 a întrebat:

Am o cartela de orange, si de aseara de cand am venit acasa din orasul in care sunt la scoala nu mai am semnal.Pe drum sunt cateva locuri in care nu este semnal, dar nu asta este problema.Cartela merge, cand deschid telefonul imi cere pin tot doar ca nu are semnal.Am mai patit odata asa acum cateva luni la fel am ramas fara semnal dar apoi si-a revenit.Se mai poate face ceva? Nu stiti imi pot pastra numarul? Va multumesc mult:*

Răspuns Câştigător
| frvtel a răspuns:

Mergi la un Orange shop cu acea cartela si soliciti schimbarea ei.Nu te costa nimic.Succes!

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi la un centru Orange pentru schimbarea cip-ului.
Pa, pa.