| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU sa va povestesc eu anul acesta m-am mutat in alt judet si aveam un baiat la fostul liceu de care imi placea mult de fapt il vedeam mereu in pauza si ma uitam mereu la el nu stiu m-a atras asa dintr-o data. dar niciodata nu am vb doar ca atunci cand treceam p langa el se uita si ell insistent la mine.acum dup c m-am mutat mi-a spus fosta colega ca el a venit in clasa la mine acolo si l-a intrebat p un fost coleg unde sunt eu si el i-a spus ca m-am mutat si el facea aaa ce rau ca s a mutat nu ii venea sa creada. dar cel mai ciudat lucru e ca el e chiar baiatul p care il simpatizam demult insa acum suntem departe unul fata de celalalt si nu se stie daca oare o sa ne intalnim.si inca ceva dup vreo 3 luni am primit un apel cu nr privat de la un baiat tot cu numele celuilalt care zicea sa ii dau id meu d mes ca nu il mai are si incepea sa imi zic ca sunt frum si altele dar eu nu prea l-am luat in seama si p mes cand mi a trimis poza lui era altcineva pe care nu-l cunosteam. dar el acum pe mes nu mai zice nimic ce ziceti sa il sterg din lista sau sa il las?

Răspuns Câştigător
| DeCe a răspuns:

Eu zic sa il stergi, esti deja intr-un alt judet si e o alta poveste. Aici o sa iei totul de la inceput si o sa gasesti alt tip de care o sa-ti placa. Asa ca daca il stergi si uiti de tot, esti libera sa mergi mai departe. PS. Tipul ala chiar te placea, dar asta este, acum esti in alt loc.