| anonim_4396 a întrebat:

Am o colega de caremi place mult. si nu stiu daca sentimentul e reciproc si cum sa aflu fara sa o intreb? am incercat prin toate chestle cu massurile de pe mess da nu imi da nici 1 rasp

1 răspuns:
| ZumZz a răspuns:

Cel mai simplu, vorbeste cu ea fa ceva glumewinking. Daca se amuza la ele cu adevarat, daca te priveste incontinuu in ochi, compara prin parcursul timpului cum vorbeste cu alt baiat si cum vorbeste cu tine. Este chiar foarte usor sa afli daca este sentiment reciprocbatting eyelashes

Iti urez succes, si sper ca te-am ajutat big grin