| joecantaretul a întrebat:

Am o colega in clasa care vrea sa stau langa ea. oare ma place?( clasa a 8 a)

4 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Daca esti tipul foarte bun la carte iar ia mai putin te asigur ca nu te place si doar doreste sa profite de tine.acum pe bune crezi ca orice fata care iti zambeste iti imaginezi ca te doreste s au ce? Iar in alta ordine de idei fara sa te iau in ras cum adica vrea sa stai linga ea? Unde cind si de ce?laughing)

| VadTot a răspuns:

Daca esti tipul foarte bun la carte iar ia mai putin te asigur ca nu te place si doar doreste sa profite de tine.acum pe bune crezi ca orice fata care iti zambeste iti imaginezi ca te doreste s au ce?

| madalina111 a răspuns:

Nu neaparat. poate are vreun interes.nu stiu. daca te-ar fi placut cred ca ti-ar fi demonsrtat altfel si apoi se muta cu tine in bancahappy

| joecantaretul explică:

Pai nu profita de mine, are penar plin cu chestii, si nu imi cere bani