| elektrix a întrebat:

Inca o intrebare:Am o colega de clasa care sustine ca nu ma place, si cand o intreb zicer ca suntem doar prieteni. Dar cand ma vede ca stau cu baietii ii "cade cerul in cap", si vrea sa stau cu ea nu cu ei.As vrea sa stiu daca ma place.

2 răspunsuri:
| sasha a răspuns:

Invit-o undeva si daca accepta inseamna ca te place, dar nu o invita si tu acasa la tine si ii mai si spui ca esti singur, scoate-o la un sucwinking daca nu intreab-o direct daca vrea sa fie cu tine si gata.

| ßέßέ a răspuns:

De placut te place, altfel nu ar fi geloasa pe prietenii tai, nu ar interesa-o ca tu stai cu ei si nu cu ea.