| Anahiteamo a întrebat:

DEci acum cateva zile o fata a zis ca e iubita baiatului pe care il iubesc si a zis ca cica ma dau la el si ca sunt foarte indragostita de el si ca a aflat cica asta de la o colega de-a mea dar de fapt nici o colega nu mai stie ca inca imi mai place de el. Asa ca m-am dat drept iubitu meu si eu si i-am zis si eu lui la fel ca cica am auzit de la cineva ca s-a dar la iubita mea adica la mine. Si am zis ca o sa il bat si el a acceptat sa ne batem. Si am inceput sa ne injuram pe acolo si trebuie sa ne vedem azi ca sa se bata presupusu meu iubit cu el la el in fata. Numai ca nu am facut rost de un iubit care sa se prefaca ca este iubitul meu asa ca o sa ma duc eu singura. Si nu stiu ce sa fac. O sa mai fie cu o vecina de-a lui care cred ca are ceva cu mine. Si nu stiu cum sa ma comport si ce sa zic ca el vrea sa il vada pe iubitul meu periculos. Stiu ca nu ma place deloc si ca nu ii pasa si cred ca s-a si prefacut ca e prieten cu mine. O sa incerc sa lamuresc totul cu el. Si practic nu stiu ce sa fac ca sa se comporte frumos cu mine si sa ne intelegem. Daca aveti idei ceva spuneti. Dau funda love struck

1 răspuns:
| Tεყα a răspuns:

Pai incearca sa fi sincera cu el si sa ii spui ce simti tu si macar sa ramaneti prieteni.si faza cu presupusul tau iubit evit`o.:d uita de ea, daca o sa ii spui poate o sa fie mai rau avand in vedere ca si v-ati injurat:d...
Parerea mea :*!