| anonim_4396 a întrebat:

Am o dilemă... instructorul zice că s-ar putea sa nu iau permisul, problemă este că tot cu mâna pe volan este... Vrea să merg milimetric, perfect, înainte nu era așa. Dar eu de ce am în minte liniștea aia ce-mi șoptește că-l iau, mă simt foarte calm, de parcă aș ști că îl iau?! Vouă vi s-a mai întâmplat?

1 răspuns:
| TimeTraveller a răspuns:

Eu nu înţeleg ce întrebi de fapt.
Adică începi cu "dilema" ta, după care, prin construcţii de genul "liniştea aia ce-mi şopteşte", ne indici faptul că nu-ţi prea pasă ţie oricum de ce zice un amarât de instructor care tot stă cu mâna pe volan de parcă e al lui. Probabil nu are altceva mai bun de făcut cu mâna aia.
Iar la final, cu un strigăt disperat după atenţie şi aprobare, eşti curios dacă mai sunt şi alţi aroganţi pe aici.

Răspunsul trebuie să fie pe măsura întrebării.