| SallBicakfbnu a întrebat:

Am o fata in clasa si ea ma lasa sa o iau in brate o tin in pe picioare si ea la fel ma ia in brate si etc... vreau sa stiu daca ma place

5 răspunsuri:
| AliveOne a răspuns:

Daca nu te-ar placea ti-ar da palme pana ai crapalaughing

| Azazea a răspuns:

Nu neaparat, ori esti friendzoned ori te place, e doar un singur mod de a aflalaughing
bafta

| Perversul69 a răspuns:

Cel mai bun mod de a afla este: intrebarea...nu o lua deodata cu... vrei sa ne intalnim? straight face. Asta e un fail. Scoate.o la un suc, plimbativa etc.
Sper ca ti.am fost de ajutor.
Succeswinking

| iuliatntbumbum3107 a răspuns:

Pai noi nu prea avem cum sa ne dam seama de asta, daca iti raspunde la gesturi inseamna ca te simpatizeaza si ea, dar asta nu e batut in cuie. si noi la scoala ne luam in brate ne pupam etc dar pentru noi nu mai inseamna nimic asta, au ajuns la stagiul cand deja devin copilarii

| An0nim_5078 a răspuns:

Da te place sigur, din moment ce te lasa sa o tii in brate si ce ai mai spus tu, Ce ai zice daca ai face tu primul pas si ai intrebao daca ar vrea sa fiti impreuna? smug Mult Noroc