| NYØ2002 a întrebat:

Am o foarte mare problema:
Eu sunt Gabi si problema mea e ca nu am iubita si nici nu am avut niciodata din cauza culorii mele de piele, adica sunt inchis la culoare.Cum pot sa sa fiu mai deschis? Nu as vrea sa fiu nici prea alb alb ca laptele, as vrea sa am culoarea pielii acceptabila.Stie cineva solutii, ce haine sa port ca sa par mai deschis? Parintii mei sunt deschisi la culoare, si cand erau mici erau mai inchisi ca mine. Oare e posibil sa ma deschid pe la douazeci si ceva de ani?
Nu raspundeti la misto.

Răspuns Apreciat de Editori
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
E posibil ca nuanta pielii sa se mai deschida cu timpul.
Inteleg ca te simti complexat din cauza nuantei inchise a pielii, ma gandesc ca poate te simti judecat?
Spui ca din cauza culorii pielii nu ai avut iubita, oare chiar asa este?
Crezi ca daca te-ai accepta asa cum esti, cu bune si cu rele, desi nuanta pielii nu reprezinta un defect, ai avea mai mult succes?
Toti suntem diferiti, nu exista un standard al frumusetii.
De ce nu iei in calcul si varianta ca o fata te-ar putea placea asa cum esti si ca nuanta pielii tale i s-ar parea atractiva?

| NYØ2002 explică:

Dami un link de la Fb tau te rog sa vorbesc cu tine

| anonim_4396 a răspuns:

Imi poti trimite mesaj pe TPU.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu te refuza nicio fata din cauza culorii pielii, alta e problema.

| ionelaaa51 a răspuns:

Te poti da și cu fond de ten happy dacă doresti, sau cumparati o crema de la farmacie nu stiu ce să zic...

| NYØ2002 explică (pentru ionelaaa51):

Dami un link de la Facebook-ul tau ca vreau sa vorbesc cu tine

| ionelaaa51 a răspuns (pentru NYØ2002):

Enescu Ionela, link nu stiu cum sa dau laughing)))) am și Instagram ionelaaa77

| denisastf a răspuns:

Nu cred că culoarea pielii tale are o problema. Fiecare om e diferit, iar cine te place te accepta așa cum ești.Nu trebuie sa fii pe placul tuturor!