| Dervbt a întrebat:

Sunt baiat, daca e important. Ce culoare sa ma vopsesc avand in vedere ca am ochii verzi inchisi spre caprui, sprancenele negre, culoarea pielii este deschisa, undeva spre neutru, nici inchis nici deschis. Culoarea mea naturala este saten inchis. Eu voiam sa ma vopsesc brunet, credeti ca ar fi ok?

Răspuns Câştigător
| Anabela777 a răspuns:

Cred ca ar fi ok. Poti incerca sa descarci aplicatii ce-ti schimba in poze culoarea parului si sa vezi daca-ti sta bine. Nu-i asculta pe cei ce spun ca "baietii nu se pot vopsi" sau lucruri de acest tip, e adevarata discriminare. Daca tu vrei sa te vopsesti, e alegerea ta, e viata ta si faci ce vrei cu ea.

21 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mie mi se pare foarte ok cum esti deja, daca chiar vrei sa te vopsesti macar vopsestete un blond inchis, nu brunet, bruneti sunt peste tot

| GabiDumitrescu a răspuns:

Du-te mai intii sa iti tai oole si castravetele, ca le ai degeaba. Dupa aia poti sa te dai si cu ruj, e misto ala visiniu.

| Lioana a răspuns:

Esti mai bine cu culoarea naturala: saten inchis. Schimbarea in brunet n-ar fi foarte mare dar ti-ar distruge parul. Parul isi pierde luciul dupa vopsire.

| Clorox a răspuns:

Stai asa frate, n-ai nevoie de vopsit.

| xerxes1 a răspuns:

Ceva care sa se asorteze cu poșeta.

| Dervbt explică (pentru xerxes1):

Imi place raspunsul, dovada ca in societatea asta romaneasca mai exista si oameni care n-au prea multa minte, foarte limitat esti.

| xerxes1 a răspuns (pentru Dervbt):

Cat timp ai fost internat la psihiatrie?

https://www.tpu.ro/......-urmat-si/

| Savas10 a răspuns (pentru xerxes1):

Nu ma priveste subiectul, dar am dat follow intrebarii anticipand raspunsurile la misto. Ei bine, daca ai falsa impresie ca esti smecher umilind virtual persoane, afla ca e cea mai banala dovada a caracterului tau fricos si plin de frustrari. Mai departe, mult succes in afirmarea virtuala ca Gigi Duru, din pacate dominantul titlu al majoritatii. Probabil imi vei da ignor dupa ce imi adresezi injuriile de rigoare, specifice caracterului tau mizer. Sad story. ):

| FruttiFresh300 a răspuns:

De ce ar trebui sa te vopsești?

| Dervbt explică (pentru FruttiFresh300):

Nu-mi place culoarea actuala.

| NicoleEazi a răspuns:

NUUUU,categoric nu, eu zic sa ramai asa, mie una nu mi-ar placea un baiat vopsit

| Dervbt explică:

Daca observi acolo xerxes, am luat si droguri, am avut si probleme in familie si inca am, tu oare ai fi rezistat avand in vedere atatea? Pun pariu ca gandesc mult mai bine decat tine asa "drogat" cum am fost si cu problemele din trecut.

| Savas10 a răspuns:

Sigur ca ti s-ar potrivi brunet daca deja culoarea parului e saten inchis.

| smihai23 a răspuns:

Dar de ce vrei să te vopsești? Îți displace culoarea actuală, sau?

| Dervbt explică (pentru smihai23):

Da, nu imi place mie culoarea asta.

| StrangeFruit a răspuns:

Culoarea naturală a părului este cea mai potrivită. Lasă-te așa cum te-a dat Dumnezeu. laughing

| Intrebatoarea204 a răspuns:

Suvite de culoarea unui jade.

| Duolingo14 a răspuns:

Nici unei fete nu îi plac băieții care se vopsesc. Fii natural, fii băiat!

| Dervbt explică (pentru Duolingo14):

Nu sunt baiat daca ma vopsesc, sa inteleg? Imi place, devine interesanta societatea asta, de fapt. cea romaneasca.

| PumpkinDoll a răspuns (pentru Duolingo14):

De unde sti? le cunosti pe toate?

| Duolingo14 a răspuns (pentru PumpkinDoll):

Exact!