| timeea7 a întrebat:

Am o intrebare adresata baietilor. Daca v-ati afla intr-o relatie destul de serioasa si v-ati iubii partenera.a-ti fi in stare sa o inselati pentru o singura aventura de o noapte in situatia in care vă abordeaza o domnisoara care sa arate foarte bine dandu-va de inteles ca doreste...sa se culce cu voi.ati rezista tentatiei? sau nu? raspundeti sincer.motivati raspunsul

4 răspunsuri:
| SunnyDay88 a răspuns:

Ba da si ar incerca norocul. face parte din gena lor. cine zice altceva minte.

| GăbițuGabriel a răspuns:

Nu, daca iubesc partenera nu as face asa ceva si acum tine si de gusturile baietilor. Poate partenera iubita arata mai bine de cand acea don'soara care se da la mine si nu cred ca as vrea sa o pierd pentru o aventura.

| mariansergiu93 a răspuns:

Poi eu daca as avea o relatie cu o persoana pe care eu o iubesc foarte mult...si mi-e bine cu ea, iti dai seama k nu mi-as dori sa fac asa ceva niciodata.Pt ce sa distrugi o relatie serioasa pentru o cucoana.

| Resh47 a răspuns:

Da as rezista.