| mysmile a întrebat:

Am o intrebare, am 62kg si 1, 77,dc in general nu am grasime pe corp,sunt destul de ok,dar in solduri este grasime? si se vede uurat, cum pot scapa de ea? poate intr-o luna pentru ca plec la mare:-s (am 17 ani si sunt baiat) va rog ajutor! dau funda pentru o idee productiva

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Daca nu poti sa mergi la sala, atunci fa-i acasa niste abdomene. Incepe cu 10/20 de abdomene (in functie de conditia ta sportive si rezistenta). Apoi, adauga zilnic 10 abdomene. Ai grija in acelasi timp la ce mananci, nu manca lucruri grase si incearca pe cat posibil sa reduci masa de seara, sau sa fie cat de dietetica posibil.
Succes!