| mariadjdjfnvfg a întrebat:

Baieti,v ar excita o fata "nu slaba",(ori nu conteaza?)adica cu o complectie normala dar spre exemplu nu are corp perfect(putina grasime pe solduri), in general are vreo importanta?

Răspuns Câştigător
| minrest a răspuns:

Ma excita cam orice femeie, daca e vorba de excitat. Daca e tanara, crezi ca pierd erectia pentru ca are putina grasime pe solduri? Sa exciti un barbat e ultima problema ca dificultate.

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Da, dacă are "vino-ncoace".
Nu doar "formele" mă atrag la o fată.

| Sofer a răspuns:

Stiu eu o fata de la lucru. are putine solduri un fund super si sani nu foarte mari..si chiar vreau sa fiu cu ea laughing