| Stefiiii a întrebat:

Am intanlit de curand un baiat superb =p~ il ador, il iubesc:X este perfect. Il plac fff mult dar nu stiu daca si el simte la fel ca si mine :-s.Prietenii imi spun ca ma place whistling si chiar unchiul :$ sau mi-a spus asta deci cum fac sa aflu?batting eyelashes

2 răspunsuri:
| JustShadows a răspuns:

Nu stiu ce sa-ti spun, dar cred ca devenind prieta lui, il poti cunoaste mai bine, si-l poti face si pe el sa te cunoasca.Pentru ca in felul asta el va afla ce-ti place, ce nu, si invers, iar daca te lace o sa faca el primul pas. Te pup!:*>big grin

| catahardy a răspuns:

Pai ai putea sa incerci sa vorbesti cu o prietena de a ta pe care el nu o cunoaste si sa o pui sa vorbeasca cu elhappy ar fi o incercare dar sincer nu stiu daca meritahappy daca afla poate sa iasa nasolhappy