| adriana97_5200 a întrebat:

Am o intrebare! am uitat cum se numeste un film hororr. E despre o fata care s-a angajat ca dadaca. Parintii celor doi kopii au plecat. Ea statea acolo si cineva ii suna pe telefon. Ea ridica receptorul dar el tace. Apoi ea ii suna la politite si ii spune ca cineva ii suna si tace. Politaiul ii spune ca nu poate face nimic dar sa retina konvorbirea ca sa poata afla unde este el. Si apoi dupa vb lor ii suna acela care tace. Ii spune ca vrea sa sescalde in singele ei. Dupa asta ii suna politia si ii spune ca sa fuga ca el e in casa ei. Ea incearca sa fuga dar el o prinde. Apoi ea tot fuge cu cei doi kopii. Si apoi a venit politia. Cind ea era in spital deja a visat cum persoana ceea cu care vb era acolo. Si asa se termina filmul. dau fundita.

Răspuns Câştigător
| Radioactive a răspuns:

Ăsta e, să te uiţi la trailer: http://www.cinemagia.ro/filme/when-a-stranger-calls-apel-misterios-13365/. A fost mai demult pe ProTv, şi mie mi-a plăcu la nebunie. When a Stranger Calls.