| d3utzsa a întrebat:

Am o intrebare! am un dinte mai in spate un pic decat ceilalti..as vrea sa stiu daca poate sa imi fac ceva ca sa fie in rand cu ceilalti.nu se vede chiar urat dar un implant ceva sau ce as putea sa imi fac? si cam cat ma costa daca exista vreo metoda?

2 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Mergi la un stomatolog pentru control si cere aceste informatii, preturile sunt si in functie de cabinet

| daassh a răspuns:

Pai cea mai buna metoda e un parat dentar, sigur nu foarte convenabil pentru tine si buget dar cred ca e o solutie buna incazut tau, dar asta poti stii doar daca te duci si faci un control la un medic de specialitate.Succes!