| anonim_4396 a întrebat:

Astazi mi s-a intamplat ceva ce nu mi s-a intamplat niciodata:
Prietena mea cea mai buna de la gradinita si colega in clasa are alta prietena(BFF).
Dar asta am aflat de la colega nu de la ea,nu stiu ce sa spun dintr-o data sa-ti spuna:,, eu si daniela suntem best friends forever,,?
As vrea un sfat sau mai multe sfaturi! URGENT

15 răspunsuri:
| EvilThoughts a răspuns:

Este normal ca o persoană să aibă mai mulți prieteni și nu cred că este vreun motiv de îngrijorare din moment ce ea încă îți este prieten, și nu te părăsește pentru cealaltă fată. Este prietena ta și părerea mea este că ar trebui să vorbești cu ea și să-i explici ceea ce simți.
Mult noroc.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic sa vorbesti cu ea si sa o intrebi e bine sa fiti mai multe prietene nu cred ca trebuie sa ti faci griji

| andreeaaqswdefr a răspuns:

Dacă prietena ta nu mai dorește să vorbească cu tine înseamnă că nu a fost niciodată prietena ta. Știu că te doare trădarea acesteia,dar dacă o vei implora să îți acorde atenție acest lucru ar însemna să îți calci în picioare mândria, iar un astfel de lucru este de neiertat. Dacă într-adevăr îți iubești prietena, las-o să fie liberă și dacă într-o zi își va da seama de greșeala pe care a făcut-o, atunci o vei putea primi cu brațele deschise, dar numai atunci!