| Aleeeeeeee a întrebat:

Am o intrebare cam ciudatahee hee. Poti saruta cand esti racit?

Adica el vrea sa ne sarutam dar eu nu stiu ce sa fac, pentru ca sunt racita destul de tare straight face.

Răspuns Câştigător
| Mona_3189 a răspuns:

Bună, dacă el insistă îl poţi săruta, dar aşa este posibil 90% să-i transmiţi boala. Depinde cum îl săruţi: dacă este french (mai nou "cu limba în gură") sigur o să răcească şi el; dacă este simplu, nu cred că se va transmite boala.
Baftă!

Mona.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da, dar ii transmiti virusul racelii baiatului.

| DMuffin a răspuns:

Pai spune-i ca astfel va primi raceala. Dar daca insista...smug

| neelutunelu a răspuns:

Daca el vrea de ce nu sarutal si respira pe gura

| kiki_9178 a răspuns:

Mai bine nu ca poti sa ii dai si lui raceala apoi se desparte de tine