| desteny12 a întrebat:

Am o intrebare destul de ciudata.(adresata fetelor) Cand port bustiera, cateodata ma apuca o senzatie ciudata si imi vine sa mi-o d-au jos de pe mine, si nu stiu ce vrea sa insemne asta!

Răspuns Câştigător
| val31989 a răspuns:

Asa e deodata, cand incepi sa porti bustiera/sutien.Nu esti obisnuita cu el si parca te incurca intr-un fel, si ai vrea s-o dai jos. big grin
Dar te vei obisnui, nu-ti face griji. big grin

1 răspuns:
| sconcsurias a răspuns:

Este foarte posibil sa nu fie obisnuita sa porti bustiera, daca e pentru prima data e normal, asa e si cand porti un sutien pentru prima data, dar te vei obisnui. Daca simti ca nu iti face bine, nu o mai purta si gata big grin