| anonim_4396 a întrebat:

Ce ob-uri sa folosesc pentru ca am nevoie la concurs de inot deoarece e un concurs important si trebuie sa ma duc, de care ar trebui sa folosesc si am 13 ani. Nu cred ca e indicat acum ob-uri dar va rog sa-mi raspundeti. Astazi daca se poate e urgent. Multumesc

3 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Mini ar trebui. Daca tot trebuie sa faci chestia asta (poate fi mai periculos sa inoti/sa faci baie in timpul menstruatiei dar inteleg ca iti asumi riscul ) fa o proba cu o baie in cada inainte. Si poate ai noroc sa nu te prinda concursul in primele doua zile de menstruatie.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Post dublu din cauza conexiunii. Scuze.

| octavianpas a răspuns:

Sunt subtiri pentru virgine.