| Ionutza2012 a întrebat:

Saut! Peste o saptamana voi avea un concurs de inot si am nevoie de un site ceva ca sa invat diferite stiluri de inot. As avea nevoie de niste video daca se poate...

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Tu crezi ca stilurile de inot se invata intr-o saptamana? Trebuie sa ai luni, ani de pregatire.Ce minte ai?

| Ionutza2012 explică (pentru darrio2007):

Am pregatire desteptule, trebuie sa retin care si ce nume are, si in plus e vorba despre un concurs pentru incepatori, si mai ales, instructorul a spus ca sunt mai mult decat pregatita sa particip... Dar mintea ta "desteapta" nu ar putea pricepe asta.

| ღNameღ a răspuns:

Fetit-o, cred ca tu ai pus asta pe TPU ca sa te lauzi ca faci inotwinking pacat ca acum majoritatea te cred mai mult decat dusa dupa ce ai spus ca nu sti nici cum se cheama stilurilerolling on the floor))
Poor girlhappy

| Ionutza2012 explică (pentru ღNameღ):

Genul tipic de om care nu stie decat sa comenteze la altii dar la el nici ca se gandeste! Astept un raspuns de la cineva cu minte ca sa ii dau funda.

| ღNameღ a răspuns (pentru Ionutza2012):

Daca astepti raspuns de la cineva cu minte pune si tu o intrebare care sa aiba logica, nu doar ca sa te afli in treabawinking.
Si Ionutzico, cand o sa inveti alt stil decat caineasca, sa ma anuntihappy.