| dada a întrebat:

Am un cd pregatit cu niste poze pe care vreau sa le developez.

cam cat ar lua pe poza? ma refer la pret

4 răspunsuri:
| Sara a răspuns:

Cele ai mici sunt in jur de 60 de bani, apoi pretul; creste. Ajungand la poza cat o pagina A4 sa fie in jur de 5 lei. Sper ca te'am ajutat, pa!

| l0rre a răspuns:

Cam in jur de 0. 80-1 leu

| sinziana1 a răspuns:

Pai, costa cu 0. 1 lei mai mult. Cel putin asa e aici unde locuiesc eu, dar cel mai bine e sa te duci sa intrebi.winking

| Lucky_9459 a răspuns:

1 leu poza 10X15 parca happy (nu sunt sigur la dimensiune cat era) 1 leu e sigur